realizacja-1

Błękitna kuchnia

Mozaika szklana w odcieniach błękitu zastosowana jako wypełnienie przestrzeni między szafkami i blatem stanowi główny element dekoracyjny wnętrza.

realizacja-1

Basen

Mozaika basenowa jest tradycyjnym materiałem pozwalającym na uzyskanie podwodnych obrazów na dnie basenu. Obecnie nie ma już konieczności układania wzoru z pojedynczych kostek na budowie. Może on zostać dostarczony w formie arkuszy z gotowym wzorem na siatce.

bazalt_L

Okładzina z bazaltu

Współczesna architektura rezygnuje często ze skomplikowanych form budynków na rzecz faktur stosowanych na powierzchniach ścian. Na zdjęciu pokazujemy Państwu takie zastosowanie płytek bazaltowych. Dzięki grze światła na zastosowanych powierzchniach ściana zyskuje dekoracyjny charakter.

Łaźnia w SPA

Aranżacja tego pomieszczenia jest przykładem zastosowania mozaiki marmurowej w kolorach ziemi. Wielokątny kształt kostek mozaiki wprowadza nowoczesny akcent do stonowanego, spokojnego wnętrza.

realizacja-2

Bar

W tym wnętrzu zastosowano duże płaszczyzny z bardzo drobnej mozaiki szklanej oraz mocny akcent kolorystyczny w podświetlanej wnęce. Zastosowanie mozaiki szklanej złożonej z małych kostek zapewnia żywe, błyszczące kolory o dużej odporności na zabrudzenie i atrakcyjnej fakturze.

realizacja-2

Obraz z motywem kwiatowym

Mozaika szklana z ręcznie ciętego szkła jest dziełem sztuki wykonanym tradycyjnie tą samą od starożytności techniką. Tego typu mozaika to obraz nadający wnętrzu niepowtarzalny charakter. Na zamówienie klienta wykonujemy obrazy według dowolnych wzorów lub zdjęć.

realizacja-2